Екстра

Ѕирнете во вилата на Беверли Хилс која Тејлор Свифт ја продава за 3 милиони долари

Американската пејачка Тејлор Свифт ја пушти на продажба една од своите многубројни недвижности. Станува збор за вила на Беверли Хилс чија почетна вредност е скоро три милиони долари.

A post shared by Dean (Dino) Mandile (@mandile) on

Куќата се простира на 2.950 квадратни метри, а има четири спални соби, четири бањи, прекрасна пространа кујна, вински подрум и базен.

Големата тераса е уредена во стил на бродска палуба и има поглед на прекрасна шума и останатата природна средина.

To Top