Жешко: Секси адвокатка провоцира со нејзините бујни облини! (фото)


Што ќе се случува во последното коло во Серија А, Ла Лига и Лига 1


Италијанската студентка по право, Лаура Брагато не престанува да ги воодушевува своите фанови со секси фотографии.

Овој пат позираше на кујнски шанк, читајќи весник во маица со длабоко деколте каде што покажува скоро се.

Атрактивната Лаура, фановите ја наградија со преку 70.000 лајкови и бројни коментари.

A post shared by LAURA BRAGATO (@laurabragato) on

Оваа идна правничка, освен со секси фотките, таа во јавноста се прослави и со големата љубов кон фудбалот. Имено,
лаура често изразува поддршка за екипите за кои навива, а особено на играчите и екипите од италијанската Серија А.

A post shared by LAURA BRAGATO (@laurabragato) on