И испаднаа брадавиците: Сораја во невидено издание!


Што ќе се случува во последното коло во Серија А, Ла Лига и Лига 1


Старлетата во еден момент погледна како и стои комбинизонот, но сепак одлучи да не го помести преку брадавицата.

Сораа Вучелиќ ги израдува своите фанови кога повторно го отвори својот профил на Инстаграм, па сега повторно ќе можат да уживаат во нејзините секси изданија. Таа и понатаму е верна на провокативниот стил, а тоа го докажа во последна снимка.

A post shared by Sara (@sorajavucelic) on

Во видеото кое го објави на „стори“ се погледна дали е се ОК, но очигледно не и сметало тоа што и ииспаднале брадавиците, па така си продолжи со играње.