Жешко

Жешко, прежешко: Кајли Џенер во Плејбој издание

Фаталната Кајли Џенер, припадничка на сестринскиот клан Кардашијан/Џенер, се раслече во провокативно издание за новиот број на фамозното и најпознато списание за мажи, Плејбој. Периодов таа Инстаграм и другите социјални мрежи ги запали со дел од фотографиите направени на таа фото-сесија.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Sasha Samsonova (@sashasamsonova) on

Старлетата , која е најмладата милијардерка на светот, позира сама и заедно со своето момче Тревис Скот и добија десетици милиони лајкови.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Sasha Samsonova (@sashasamsonova) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Sasha Samsonova (@sashasamsonova) on

Најновите објавени фотографии ги направи Саша Самсонова, а Кајли покажа колкава е нејзината моќ на Инстаграм.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Sasha Samsonova (@sashasamsonova) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Sasha Samsonova (@sashasamsonova) on

Кајли, заедно со своите славни сестри Кардашијан ја покажаа деновиве и својата бизнис способност. TПред неколку дена заработи милиони на креми за лице, а и помогна на сестра си Ким да заработи 20 милиони долари за неколку минути промоција на корсети.

To Top