Славни

Жешко издание: Поубавата половина од Тарантино без долна облека на црвениот тепих

После премиерата на најновиот филмски хит снимен под режисерската палка на култниот Квентин Тарантино, „Once Upon A Time In Hollywood“, на забавата по проекцијата на филмот, славниот режисер на црвениот тепих се појави со својата сопруга која беше облечена во заводливо и провокативно издание.

Тарантино доби стоечки овации по премиерата на филмот, но сепак главна ѕвезда на забавата по филмската премиера беше неговата сопруга.

Иако сите мислеа дека вниманието на фоторепортерите ќе биде вперено кон Бред Пит, Марго Роби и Леонардо ДиКаприо тоа не беше случај „на терен“.

„Главен виновник“ за такво нешто е фустанот на сопругата на Тарантино убавата Даниела Пик.

Сопругата на режисерот на премиерата се појави во фустан под кој не носи долна облека, што секако беше магнет за фоторепортерите.

To Top