Славни

Жешката Алесандра Амбросио мерачи на Санторини

Бразилската убавица и своевремено „ангелската“ манекенка од елитата на Victoria’s Secret, мерачи во егзотиката и убавините на грчката летна дестинација Санторини. А за тоа не пропушта да се пофали и на социјалните мрежи.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Alessandra Ambrosio (@alessandraambrosio) on

Жешката манекенка секоја година летниот одмор го минува на некоја егзотична дестинација од која редовно испраќа по некоја провокативна и заводлива фотка на социјалните мрежи.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Alessandra Ambrosio (@alessandraambrosio) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Alessandra Ambrosio (@alessandraambrosio) on

Така е и годинава, денеска објави неколку преубави фотографија на кои уште еднаш во преден план се нејзиното секси тело во микро бикини и убавата дестинација на која престојува.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Alessandra Ambrosio (@alessandraambrosio) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Alessandra Ambrosio (@alessandraambrosio) on

Advertisements
To Top