Жешко

Затворање гепек со стил – вака го прави тоа Ана Канјук

Сопственичката на рускиот ланец теретани Topstretching и Инстаграм „инфлуенсерка“, Ана Канјук, ги запали социјалните мрежи со нејзината снимка на која, облечена во високи потпетици, со кревање на нога го затвора гепекот од автомобилот, држејќи ја својата ќеркичка Гиа во раце.

Долгоногата Ана ја извлекува количката од багажникот, а потоа истиот го затвора на неверојатно атрактивен и импресивен начин.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Анна Канюк (@anna_kanyuk) on

,,Расположение Wonder Woman“, напиша Ана покрај снимката , за која доби половина милион прегледи и илјадници коментари за нејзината акробација.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Анна Канюк (@anna_kanyuk) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Анна Канюк (@anna_kanyuk) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Анна Канюк (@anna_kanyuk) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Анна Канюк (@anna_kanyuk) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Анна Канюк (@anna_kanyuk) on

To Top