Зана Мари, француска господарка на уметничката еротика


Викенд најава: Интер - Милан, Тотенхем - Ман.Сити и Феенорд - ПСВ ↓↓↓Зана Мари припаѓа на посебен, речиси изумрен вид на фотомодели. Својата сензуалност им ја подарува на само неколкумина фотографи кои од обична девојка и нејзината природност, создаваат уметничка еротика.

A post shared by Zanah Marie (@zanahmariee) on

Добро, за на Инстаграм не се потребни професионални фотографи, таа одлично се снаоѓа и со својот смартфон. Но, на тие фотки таа открива само мал дел од површината на својата сексуалност, која во полн сјај и облик ќе треба да ја побарате на друго место.

A post shared by Zanah Marie (@zanahmariee) on

Профилот се одликува со квалитет, а не со квантитет на разголени фотки. Затоа ја следат „само“ 27.000 фанови, но таа бројка може само да расте.

A post shared by Zanah Marie (@zanahmariee) on

A post shared by Zanah Marie (@zanahmariee) on

A post shared by Zanah Marie (@zanahmariee) on

A post shared by Zanah Marie (@zanahmariee) on

A post shared by Zanah Marie (@zanahmariee) on

A post shared by Zanah Marie (@zanahmariee) on