Славни

Задоцнета честитка од 3,6 милиони допаѓања

Кога Ким Кардашијан ќе распали со некоја провокативна фотка на Инстаграм, тоа моментално предизвикува бура од реакции на социјалната платформа.

Старлетата вчера објави фотка која само во првиот час собра 1,7 милиони „лајкови“ и илјадници коментари, а денес веќе има над 3,6 милиони допаѓања.

Ким со фотографијата честиташе Нова година со една недела задоцнување и позираше во долна облека од нејзиниот бренд.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on

„Доцнам, но среќна Нова година“, напиша таа.

Advertisements
To Top