„За ова би лежел во затвор“: Жешката Емили покажа како изгледаше пред 11 години


Што ќе се случува во последното коло во Серија А, Ла Лига и Лига 1


Напалените обожаватели на секси манекенката не издржаа, па распалија со безобразни коментари за изгледот на убавицата кога таа била малолетна.

A post shared by Emily Ratajkowski (@emrata) on

Слободоумната Емили Ратајковски (26) веќе нема со што да ги шокира своите обожаватели на Инстаграм, откако последно се пофали со нејзиниот изглед пред 11 години, кога таа била 15-годишно девојче.

На тоа експресно реагираа обожавателите со лавина од коментари и реакции, од кои некои беа навистина недолични и безобразни. „Чувствувам вина бидејќи го скриншотирав ова“, „За ова би лежел во затвор“, „Господе Боже, помогни ми“, „Како би те подграбнал“ беа само дел од мноштвото разновидни коментари кои ги пласираа напалените машки фанови.

Претходно, на обвинувањата дека има направено пластична корекција за зголемување на нејзините гради, Емили објави фотографија за која тврди дека е направена кога имала 14 години.