За да го гледате ова видео од Google бараат да потврдите дека сте 18+ – погледнете зошто


Дерби викенд: Ел Класико, дерби на Италија и битка за Рим! ↓↓↓Видеото кое Ен де Паула го сними за престижниот едиторијал Sports Illustrated Swimsuit е толку набиено со мека еротика, провокација, сексапил и одмерена голотија, што ако сакате да го погледнете засебно на YouTube, ќе мора да се најавите со меил од Google за да потврдите дека сте доволно возрасни за содржината.