Славни

Во што беше (с)облечена Меган Фокс на MTV Music Awards 2021

Холивудската актерка Меган Фокс на церемонијата на доделувањето на MTV Music Awards 2021 се појави во жешко, секси издание.

Атрактивната актерка на церемонијата призтигна во друштво на своето момче раперот Машин Ган Кели.

Но, вниманието и погледите ги собра Фокс со нејзиниот провокативен моден избор во кој се појави на настанот. Повеќе соблечена отколку облечена, Меган продефилира во суперпровокативен проѕирен фустан кој воопшто не го покриваше нејзиното прекрасно тело.

To Top