Во нејзиниот кревет „одморале“ многу спортисти


Unboxing: Што е ново во студиото на BMG Network!? ↓↓↓


Италијанската манекенка Кристина Бучино е добро познато име на Апенинскиот Полуостров, посебно заради нејзините врски со познати спортисти.

Со години медиумите пишуваат за нејзините љубовни романси.

Во креветот на Кристина „се претерале“ мотоциклистот Андреа Јаноне, боксерот Даниеле Скардина и фудбалерот Филипо Инзаги.

Во 2016 година Кристина била забележа и со Кристиано Роналдо. Но, двајцата негирале дека имала контакт, освен вечерата на која биле фатени од папараците.