Мајтап

Виц: Вредна сопруга

Жената ги мие прозорите. Жешко времето, сонцето во очи ја пече, а таа полураскопчана го трие ли трие стаклото.

Сопругот седи пред лаптопот и ја прашува: Имаш ли уште многу?

Зошто? Не можеш да ме гледаш вака вредна и разработена?

Те гледам на Јутјуб во живо веќе пола час од некој друг агол, ама сонцето почна да ми пречи на мониторот веќе.

На Casinobonus.mk најди ги најдобрите бонуси и гратис спинови на најдобрите онлајн казина.

To Top