Мајтап

Виц: Перо чести мочање

Одел Перо по Партизанска камен пијан и одеднаш му се примочало. Застанал покрај една бандера да си заврши работа, кога тука поминал некој полицаец: Како не ти е срам, тука да мочаш, ај плаќај казна 500 денари!

Перо почнал да буричка по сите џебови и конечно нашол во новчаникот илјадарка. Сега полицаецот почнал да бара 500 денари за да му врати кусур.

Шефе, нема везе ако немаш да ми вратиш, мочај и ти, ја частам.

Бесплатни совети, рецензии на казина, гратис спинови и бонуси на Casinobonus.mk.

To Top