Вистинска секс бомба: Девојката од Донарума „пука“ од сексапил


Unboxing: Што е ново во студиото на BMG Network!? ↓↓↓


Голманот на Милан Џанлуиџи Донарума и неговата жешка девојка Алесија Елефанте ја покачија температурата во монденското летувалиште Портофино.

Двајцата имаа релаксирачки викенд на италијанската ревиера, на лускузна јахта. 20-годишната студентка не го испушташе од прегратката две години помладиот фудбалер на Милан.

Донарума беше во центарот на вниманието ова лето поради неговиот трансфер, но на крајот го продолжи договорот со Милан, па сега може да ужива на италијанските плажи.