Вирален хит: Погледнете каква фаца направи актерката кога ја здогледа Мадона

Убавата актерка Сара Полсон го насмеа светот со својот израз на лицето кога ја виде Мадона на црвениот тепих, а фотката брзо стана вирален хит на социјалните мрежи.

42-годишната Сара подзина од чудење покажувајќи со прстот кон Мадона во својата „фотобомба“ на поп кралицата додека таа позираше пред објективите на црвениот тепих. Тие две подоцна продолжија да се лудираат пред фотографите и ги освоија симпатиите на присутните.