Видете како Амбер Роуз го чека саканиот да си дојде дома и зошто самата се нарекува МИЛФ!


Спасе Манев (Патувања низ Македонија): Ги откриваме скриените убавини на Македонија ↓↓↓


Амбер Роуз, која во описот на Инстаграм и стои дека е горда мајка и МИЛФ (мајка која би сакал да ја е…), објави поза во која го чека саканиот.

На фотографијата е само по долна облека и седи на кревет, а освен што ќе го израдува саканиот, со фотката развесели и над 500.000 обожаватели на Инстаграм. Погледнете:

Waiting for Bae to come home in my @fashionnova ?

A post shared by Amber Rose (@amberrose) on