Видео: Ваков автогол сигурно не сте виделе!


Ќе игра ли Елмас против Баерн Минхен!? ↓↓↓


Голманот на Акшир, Фатих Озтурук направи невидена грешка на натпреварот против Фенербахче во турското првенство.

Имено, Озтурук сам си ја смести топката во сопствената мрежа и тоа на многу комичен начин. Погледнете!