Видео: Шпански фудбалер се расправаше со девојката среде улица!


1/8 финале на СП: Мегваер пак е главна тема - 15 ден ↓↓↓Ѕвездата на Атлетик Билбао, Ињаки Вилијамс се најде во незгодна ситуација откако беше снимен како се расправа со својата девојка.

Вилијамс беше снимен додека жестоко се расправа со својата девојка Патриција Моралес.

На видеото се гледа како Вилијамс ја плука девојката, а таа насилнички се нафрла кон него.