Видео: Салах со урнебесна објава го опиша односот со Мане!


Спасе Манев (Патувања низ Македонија): Ги откриваме скриените убавини на Македонија ↓↓↓


Веќе две недели медиумите на Островот пишуваат за конфликт помеѓу Салах и Мане, а повод за тоа беа сцените кои ги видовме на мечот Ливерпул – Барнли.

Сенегалецот беше навистина бесен на Салах и мораше да биде смируван од соиграчите откако ја напушти играта, иако од клубот тврдат дека двајцата се во одлични односи.

Дека двајцата се во одличен однос потвди и Салах и тоа со урнебесна објава на Твитер, која веднаш стана ХИТ… Погледнете!