Видео: Ова не е гол, ова е ремек-дело!


Викенд најава: Интер - Милан, Тотенхем - Ман.Сити и Феенорд - ПСВ ↓↓↓Фиорентина и Наполи синоќа одиграа фантастичен натпревар со 6 голови кој на крајот заврши без победник.

Иако натпреварот изоболуваше со убави потези, сепак голот на Инсиње ги засени сите бидејќи е вистинско ремек-дело.