Видео: Ова не е гол, ова е ремек-дело!


Спасе Манев (Патувања низ Македонија): Ги откриваме скриените убавини на Македонија ↓↓↓


Фиорентина и Наполи синоќа одиграа фантастичен натпревар со 6 голови кој на крајот заврши без победник.

Иако натпреварот изоболуваше со убави потези, сепак голот на Инсиње ги засени сите бидејќи е вистинско ремек-дело.