Видео: Мајсторија на Андонова – гол директно од корнер!


Традицијата вели: Аргентина ме демантира!? - 14 ден ↓↓↓Женската екипа на Барселона го освои Суперкупот на Каталонија откако со убедливо 7-0 го победи Еспањол.

На натпреварот блескаше и нашата Наташа Андонова која постигна два гола, а вториот од нив беше ремек-дело директно од корнер.