Славни

Видео: Хајди Клум без градник изгледа безобразно добро

Германската манекенка Хјади Клум обвави жешко видео од Карибите, а нејзиното туширање без горниот дел од бикините веднаш стана хит на интернет.

44-годишната Хајди која со своите четири деца одмора на островот Сент Бартс најправо ја покажа својата совршена линија.

We LOVE you St.Barth Thank you …. until next time !!!!!! ? #familievacation #Love #fun #Thefastest10daysever

A post shared by Heidi Klum (@heidiklum) on

А потоа го соблече горниот дел од бикинито и без проблем се разголе…

I ❤️my new ? @heidiklumintimates #heidiklumintimates #heidiklumswim

A post shared by Heidi Klum (@heidiklum) on

Advertisements
To Top