Славни

Видео: Бившата на Нејмар го покажа својот секси задник

Барбара Палвин, на широката публика позната по љубовната афера со Нејмар, снимаше адвентски календар за магазинот „LOVE“.

24-годишната манекенка од Унгарија беше 12-от ден од Адвентот, а на снимката е во секси долен веш и го покажа задникот од сите можни агли.

Темата на овогодишениот адвентски календар на магазинот „LOVE“ е силата на жената, а најголема прашина привлече снимката на Емили Ратајковски.

Born in the 90’s ?

A post shared by Barbara Palvin (@realbarbarapalvin) on

Инаку, Барбара Палвин минатата година беше прогласена за лице на годината од страна на „Спорт Илустред“. На Инстаграм е вистинска ѕвезда и ја следат повеќе од 7,3 милиони луѓе.

Waiting for you ?

A post shared by Barbara Palvin (@realbarbarapalvin) on

Thank you for having me Tokyo.??

A post shared by Barbara Palvin (@realbarbarapalvin) on

24??

A post shared by Barbara Palvin (@realbarbarapalvin) on

Advertisements
To Top