Виц: Што ќе пиеш?


Уште еден поткаст! Fat Cacko: Од гитара до Fat kitchen bistro и најдобриот бургер во градот ↓↓↓


На маса во кафуле:

Девојко, што ќе се напише?

Имам дечко!

Многу ми е гајле мори, шмизло една, јас сум келнерот!