Жешко

Вежби за задник со Георгина Родригез

Георгина Родригез, животната избраничка на Кристиано Роналдо, со нејзините вежби за задник повторно го „запали“ Инстаграм.

Георгина одлучила да собере друштво дома и заедно со гостите да вежба. Но, пред да започне со вежбањето Георгина покажала неколку нејзини тајни за совршен задник.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Georgina Rodríguez (@georginagio) on

To Top