„Вашиот нов скринсејвер“: Искра ЛОренс во секси бикини и жежок задник


Спасе Манев (Патувања низ Македонија): Ги откриваме скриените убавини на Македонија ↓↓↓


Една од најпознатите „плус-сајз“ манекенки на светот, Искра Лоренс, ги почести своите Инстаграм обожаватели со секси фотка во бикини, на која во прв план го истакнува нејзиниот импозантен задник.

A post shared by i s k r a (@iskra) on

27-годишната убавица позираше на плажа во Мексико, а на Твитер на обожавателите со оваа фотка им порача: „Вашиот нов скринсејвер“.

A post shared by i s k r a (@iskra) on