Жешко

Валентина Вигнали – италијанска кошаркарка која повеќе заработува како модел

Италијанската кошаркарка Валентина Вигнали е вистинска атракција со нејзините објави на социјалната платформа Инстаграм, а со една од последните обајвени фотографии покажа и докажа дека е бескомпромисна заводничка и провокативна егзотична убавица.

Со фотката на која позира целосно гола, легната на широк кревет, Вигнали ги разгоре страстите од нејзините Инстаграм следбеници.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Valentina Vignali (@valentinavignali) on

Очигледно е дека Валентина сака да се фотографира во провокативни изданија, но овој пат отиде чекор понапред и се соблече целосно. Инаку таа повеќе пари заработува како модел отколку како кошаркарка, а кога ќе ги погледнете нејзините видеа и фотографии јасно е и зошто.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Valentina Vignali (@valentinavignali) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Valentina Vignali (@valentinavignali) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Valentina Vignali (@valentinavignali) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Valentina Vignali (@valentinavignali) on

To Top