Жешко

Вака жешката Наташа ги мотивира фудбалерите од Бешикташ

27-годшината манекенка од Данска, Наташа Томсeн, како и многу други инстант секс бомби и убавици, својата слава ја стекна преку Инстаграм.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Natasha Thomsen (@natasha_k_t) on

Оваа сексапилна манекенка секојдневно споделува жешки фотографии со своите следбеници на оваа социјална мрежа.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Natasha Thomsen (@natasha_k_t) on

Наташа е и голем обожавател на турскиот фудбалски клуб Бешикташ, а со објавите пред натпреварите на овој клуб додатно ја “загрева“ атмосферата и ги мотивира играчите и навивачите на овој клуб.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Natasha Thomsen (@natasha_k_t) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Natasha Thomsen (@natasha_k_t) on

Таа има повеќе од 4.5 милиони фанови на Инстаграм, а повеќето нејзини фотографии се граничат со мека порнографија.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Natasha Thomsen (@natasha_k_t) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Natasha Thomsen (@natasha_k_t) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Natasha Thomsen (@natasha_k_t) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Natasha Thomsen (@natasha_k_t) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Natasha Thomsen (@natasha_k_t) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Natasha Thomsen (@natasha_k_t) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Natasha Thomsen (@natasha_k_t) on

To Top