Вебкафе

Успешна шминка за жените кои имаат проблеми со акни – вака го прави тоа Кло

Кло Шеп е 19-годишна блогерка и Инстаграм убавица од Мелбурн која има проблеми со кожата за кои отворено говори пред својата публика на социјалните мрежи.

Со своите следбеници таа сподели видео на кое им ги открива препаратите и козметичките средства со кои успешно го средува своето „вистинско“ лице кое страда од појава на акни.

To Top