Жешко

„Гола сум затоа што сум слободна“: Тамара Горо како од мајка родена (18+)

Сопругата на аргентинскиот голман позираше угул гола на фотка која со своите обожаватели ја сподели на Инстаграм.

Тамара Горо, сопруга на Езекил Гарај, пред неколку дена го запали Инстаграм со фотографија на која позира „како од мајка родена“, почестувајќи ги своите следбеници со уште една жешка провокација.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Tamara Gorro (@tamara_gorro) on

„Гола сум затоа што го сакам тоа. Гола сум затоа што не повредувам никого. Гола сум бидејќи не сум поинаква. Гола сум затоа што сум слободна“, напиша во описот на фотографијата сексапилната Тамара.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Tamara Gorro (@tamara_gorro) on

На фотографијата коментираше и нејзиниот сопруг, кој на шега напиша дека не знаел оти дома има такво богатство. Парот се венча во 2012 година и имаат две деца. Тамара на Инстаграм ја следат над 1,1 милиони корисници.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Tamara Gorro (@tamara_gorro) on

To Top