УРНЕБЕСНО: Кутињо, Клоп, Барса и …. DESPACITO


Дерби во Англија, Столе против кралевите во Мадрид ↓↓↓


Момците од „442oons“ направија феноменално анимирано видео за тоа како триото на Барса сака да го „украде“ Кутињо од Јирген Клоп, притоа сето тоа зачинето со светскиот хит DESPACITO.