Уапсена за пушење џоинт на јавно место, па ослободена – еве ја пак со џоинт (видео)


Кој ќе освои трофеј во Бундеслигата, а кој ќе испадне од Премиер лигата!?


„Првиот џоинт откако искочив од страница“, рече девојката на видеото кое го објави на Фејсбук, каде што таа го промовира канабисот и неговото дејство како лек.

„Ќе се борам за сите вас, канабисот е лек, канабисот е лек“, повторуваше девојката која беше уапсена откако претходно пушеше џоинт на јавно место, а видеото беше објавено на социјалните мрежи.