Цибулкова пак провоцира


Дерби викенд: Ел Класико, дерби на Италија и битка за Рим! ↓↓↓Доминика Цибулкова веќе се пофали на Инстаграм дека после напорната сезона се одмора и ужива на Малдивите. Таму ја дружи нејзиниот сопруг со кого одлично се забавуваат во рајската егзотика.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Dominika Cibulkova (@domicibulkova) on

„Нели е оваа куќичка на дрво прекрасна?“, напиша Цибулкова на една од провокативните фотки кои ги споделува на Инстаграм.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Dominika Cibulkova (@domicibulkova) on

Доминика и Микал Навара, инженер по професија, во брак се од 2016 година, а се венчаа после неколкугодишната романтична врска.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Miso Navara (@hotentoth) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Miso Navara (@hotentoth) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Dominika Cibulkova (@domicibulkova) on