Целосно гола, Емили Ратајковски ги шокираше фановите со својот изглед (18+ фотки)


Спасе Манев (Патувања низ Македонија): Ги откриваме скриените убавини на Македонија ↓↓↓


Емили Ратајковски често се раслекува и позира речиси гола (и целосно гола), но за многумина, изданието во кое се прикажа за списанието Love беше шокантно. Манекенката и актерка позираше угул гола, а единствено што носеше врз себе на фотографиите е периката на нејзината глава.

A post shared by Emily Ratajkowski (@emrata) on

И додека таа на своот Инстаграм профил објави цензурирани фотки од фотосесијата, за истите да не бидат отстранети од страна на социјалната платформа, но од Love сметаа дека нема што да кријат, па ги објавија нецензурираните фотографии.

A post shared by LOVE MAGAZINE (@thelovemagazine) on

Но, на многумина не е голотијата она кое им засмета, туку мислат дека на фотките кои ги направи легендарниот Патрик Демаркелиер, убавицата едноставно е преслаба.

„Јади нешто“, „Изеди хамбургер“ и „Треба повеќе да јадеш“ беа само дел од коментарите со кои ја опсипаа обожавателите.