Жешко

Топлес издание на егзотична плажа – вака го прави тоа Софија Ричи

4,7 милиони следбеници и обожаватели на Инстаграм се повеќе од доволна мотивација 20-годишната Софија Ричи да објавува вакви сочни и скокотливи фотографии на оваа социјална мрежа.

Таа ги почести и „освежи“ своите верни Инстаграм обожаватели со жешка фотка на која позира во топлес издание на егзотична плажа.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Sofia Richie (@sofiarichie) on

Софија Ричи е родена на 24 август, 1998 година и е славен американски модел. Има работено на престижни кампањи за голем број моќни модни брендови како Tommy Hilfiger, Michael Kors и Chanel.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Sofia Richie (@sofiarichie) on

Ричи е помлада ќерка на пејачката икона Лајонел Ричи и полусестра на модната дизајнерка и ТВ ѕвезда Никол Ричи.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Sofia Richie (@sofiarichie) on

Advertisements
To Top