Топлес издание и огромна тетоважа: Знаете ли чиј грб е овој?

Оскаровката Хали Бери, и покрај 52-годишната возраст, ни оддалеку не планира да се предаде со одржаниот физички изглед, телесна форма и сексапил, со кои заведува преку нејзиниот профил на Инстаграм.

На нејзината последна објава на Инстаграм, Бери заводливо позира во топлес издание, истовремено пофалувајќи се со огромната тетоважа која го краси нејзиниот грб.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Halle Berry (@halleberry) on

„Кој вели дека не сум сирена “,напишала Хали Бери под фотографијата. Холивудската убавица претходно ја имаше покажано тетоважата на „долниот дел на грбот“.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Halle Berry (@halleberry) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Halle Berry (@halleberry) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Halle Berry (@halleberry) on