Терсене ММА „фајтерка“ во реално шоу: Му го скрши носот оти ѝ се смееше во лице


Спасе Манев (Патувања низ Македонија): Ги откриваме скриените убавини на Македонија ↓↓↓


Професионалниот женски ММА борец Ана Марија Пал беше дел од реално шоу од кое беше дисквалификувана поради тоа што нападна еден член на противничкиот тим.

Пал не може да трпи некој да ѝ се смее во фаца, како што тоа го направи Андреј Чобану, нејзин соиграч од истиот тим, поради што му го скрши носот со удар со глава. Поради овој испад, Ана Марија беше дисквалификувана од шоуто.