Танцува и на шипка: „Фармерка“ со жежок Инстаграм профил


Традицијата вели: Аргентина ме демантира!? - 14 ден ↓↓↓28-годишната Кристина Кесовија е една од учесничките на новото издание на шоуто „Фарма“, која веднаш го привлече вниманието на гледачите со својот атрактивен изглед и бујни облини.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by KRISTINA (@kristinakesovija) on

Оваа козметичарка по вокација е доста активна на Инстаграм, каде одржува прилично жежок профил со мноштво провокативни фотографии.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by KRISTINA (@kristinakesovija) on

Обожава да го нагласува своето бујно деколте, како и да позира во костими за капење. А судејќи според фотките на социјалната мрежа, оваа далматинка добро се снаоѓа и со танцувањето на шипка.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by KRISTINA (@kristinakesovija) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by KRISTINA (@kristinakesovija) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by KRISTINA (@kristinakesovija) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by KRISTINA (@kristinakesovija) on