Таа е уште еден доказ дека секоја жена изгледа поубаво во црвена боја!


Спасе Манев (Патувања низ Македонија): Ги откриваме скриените убавини на Македонија ↓↓↓


Кога станува збор за мода Крис Тајген  е вистинска професионалка.

Тоа е кога станува збор за труднички стил, а во тоа се уверивме уште за време на нејзината прва бременост, а во другата продолжи да ги нижи одличните труднички стајлинзи.

Откако на доделувањето на Греми наградите заблеска во сребрен фустан, вчера во Њујорк прошета во секси црвено издание.

На трудницата фустанот и стои прекрасно, а со минимална шминка го зачини нејзиниот изглед.