Судијата доби шанса да си ги „омрси“ рацете – погледнете дали ја искористи

Лана Остин, сексапилната и атрактивна борачка, му даде можност на судијата на женската кечерска тепачка пипне малку повеќе од очекуваното. Ѕирнете како реагираше типот.