Сопругата на поранешен „реаловец“ се соблече угол гола! (ФОТО)


Спасе Манев (Патувања низ Македонија): Ги откриваме скриените убавини на Македонија ↓↓↓


Тамара Горо е сопруга на Езекиел Гарај кој игра за Валенсија и таа одлучи да се соблече гола и да ја објави фотографијата на својот Инстаграм профил.

Таа одлучи да позира во природа за потоа истата да ја објави за своите фанови на Инстаграм.

„Гола сум затоа што тоа го сакам. Гола сум затоа што не повредувам никого. Гола сум затоа што сум слободна“, порача Тамара, а на сликата коментираше и самиот Гарај.

„Не сум знаел дека имам вакво злато дома“, гласеше коментарот на поранешниот фудбалер на Реал Мадрид.

https://www.instagram.com/p/BoBtcGPB80c/?utm_source=ig_embed