Соња Темникова – кој не ја знае, експресно ќе ја запознае


Три дерби натпревари овој викенд ↓↓↓


Добредојдовте во уште едно продолжение на серијалот „Од Русија со љубов“ – секси поздрави од бујни руски убавици.

Овој пат изборот падна на Соња Темникова – природно бујна убавица чии облини ги вознемируваат машките погледи.