Скијање на зајдисонце на Галичица – да се наежи човек од убавина (видео)


Финале Лига на шампиони: Манчестер Сити го „брка“ Пандев, Интер нема да се предаде!


Не дека дел е на наша страна, ама Галичица знае да биде најубава, посебно ако го погодиш моментот. А особено за вакви адреналински алтернативни авантури.

Извор: skimacedonia.mk