Музика

„СКАрантин“ – нова песна со спот на Суперхикс

Официјално „карантинско” видео за синглот “СКАрантин” Голема благодарност до сите фанови што ни испратија видеа како танцуваат на “СКАрантин” и се дел од ова музичко “карантинско” видео, велат во описот на видеото од Суперхикс.

Advertisements
To Top