Славни

Синот од фудбалската ѕвезда ја изнервира, па Пелас градите ги изваде „на тацна“

Калум Бест, син на фудбалската легенда Џорџ Бест, наводно ја оставил бомбастичната Плејбој зајачица со раскошни облини, Линдзи Пелас, после неколкумесечна врска. После тоа, тој влезе во куќата од Celebrity Big Brother, од каде брзо беше исфрлен.

Во меѓувреме, сексапилната Пелас на социјалните мрежи се „размавна“ со разголени фотографии, а и како да не го направи тоа кога само на Инстаграм ја следат повеќе од 6,7 милиони фанови.

A post shared by lindsey (@lindseypelas) on

A post shared by lindsey (@lindseypelas) on

A post shared by lindsey (@lindseypelas) on

A post shared by lindsey (@lindseypelas) on

A post shared by lindsey (@lindseypelas) on

Advertisements
To Top