Сиара во „мафијашки“ стил

На доделувањето на престижните „Билборд“ награди во атрактивниот Лас Вегас, заводливата и провокативна пејачка Сиара се претстави во „гангстерско“ модно издание и предизвика воодушевување кај публиката со својот стил.

Со модна комбинација која истовремено преставуваше и дизајн во стилот на гангстерските денови од времето на Ал Капоне, но и откриваше доволно „гола кожа“ од пејачката за да ги разбуди страстите кај публиката, Сиара распали со жестока провокативност и сексапил на сцената.