Шокантно: Киднапирана жена избега од багажникот на колата од киднаперите


Викенд најава: Интер - Милан, Тотенхем - Ман.Сити и Феенорд - ПСВ ↓↓↓Драматичната и стресна сцена беше снимена од безбедносните камери на паркингот пред маркетот.