СЕКСИ ТОБОГАН: Мисица остана со спуштени хеланки, а обожавателите со подзинати усти!

Соња е прилично горда на својот совршено обликуван задник па ја искористува секоја прилика да го исфрли во прв план. Фановите немаат ништо против!

Соња Амат Санчез е персонален тренер и светска Мис Универс Фитнес, а нејзиниот Инстаграм профил е полн со објави кои покажуваат и зошто е горда на нејзината титула.

Често на оваа социјална мрежа објавува фотки и видеа од нејзиниот задник, што како магнет привлече над 700.000 обожаватели. Неодамна објави снимка на која се спушта низ тобоган, а возењето заврши со спуштени хеланки. Како и успеа во тоа, проверете во видеото:

JUGAMOS A SER NIÑOS? ???

A post shared by Sonia Amat Sánchez (@soniaamatsanchez) on

Еве и други нејзини објави да видите со што располага:

Este año estaré vigilando todas las playas. Cuál es tu playa favorita? ?

A post shared by Sonia Amat Sánchez (@soniaamatsanchez) on

Jugando como una niña ???

A post shared by Sonia Amat Sánchez (@soniaamatsanchez) on

А дека често наоѓа начин да го покаже својот задник и во јавност, погледнете на следните видеа:

Siendo traviesa en NEW YORK ???

A post shared by Sonia Amat Sánchez (@soniaamatsanchez) on

Me encantaron las vistas de las playas de Malta ??

A post shared by Sonia Amat Sánchez (@soniaamatsanchez) on

@soyneiva Neiva Mara is back!! HAPPY BIRTHDAY love ??? Dancing with @nickyjampr

A post shared by Sonia Amat Sánchez (@soniaamatsanchez) on